Peyronie Bitkisel Çözümleri

peyronie-bitkisel-tedavisi
Peyronie Bitkisel Tedavisi
3 Şubat 2017
peyronie-bitkisel-cozumleri
Peyronie İçin Bitkisel Çözümler
15 Şubat 2017

Peyronie Bitkisel Çözümleri

peyronie-bitkisel-cozumleri

peyronie-bitkisel-cozumleri

Uzman Desteği Alın

Peyronie Bitkisel Çözümleri

Peyronie Bitkisel Çözümleri, Peyronie Bitkisel Çözüm, Peyronie Bitkisel Tedavi, hakkında merak ettikleriniz için yazılmış makale.

1001 Naturel Tedavi Merkezi olarak bitkilerin güçlü tedavi edici potansiyellerini değerlendirmek istedik. Bu hedef doğrultusunda penis eğriliği tedavisi için güçlü bir kombinasyon oluşturmayı başardık. Penis Eğriliği Bitkisel Tedavi Seti tedaviyi 3-4 ay sürdüren hastalara gerçek anlamda yarar sağlayacaktır. Bu seti oluşturmamızdaki amaç penis eğriliği tedavisindeki boşluğu doldurmak ve gerçekten işe yarayan bir tedavi sunmaktı. Bunu başardığımıza inanıyoruz. Oluşturduğumuz setteki bitkilerin bazıları ülkemizde fazla bilinmese de Avrupa ülkeleri, Hindistan, Çin gibi ülkelerde penis eğriliği tedavisi için kullanılmaktadır.

Peyronie hastalığında eğriliği nedeni olan sert kitleyi, kireçlenmeyi bitkiler ile yok etmek mümkündür. Penis dokusundaki bu sert kitle kalsiyum ve çeşitli bağ doku proteinlerden oluşmuştur. Kalsiyum tuzlarını ayrıştıracak ve bölgedeki proteinleri sindirebilecek herhangi bir ilaç kitlenin yok olmasını sağlayabilir. Yani bir nevi kireç çözücü etkili ilaçla penisteki sert plaklar eritilebilir ve peyronie hastalığı (penis eğriliği) tedavi edilebilir.

Neyse ki bu tarz kireç çözücü ve protein sindirici (proteolitik) bitkiler mevcut. Bunlar arasında zencefilin özel bir yeri vardır. Zencefil doğadaki en güçlü protein parçalayıcı enzimlerden biri olan zingibain içerir. 1 gram zingibain ile 20 kilo et yumuşatıla bilmektedir. Bundan şunu anlıyabiliriz. Zencefil dokularda oluşan anormal kitleleri, sertlik ve kireçlenmeleri giderebilir. Zencefilin bu etkisinin pratik uygulamalarla da kanıtlandığını söyleyelim. Zencefil penis eğriliği tedavisinde etkili bir bitkidir. Zencefil gibi gotu kola bitkisi de son zamanlarda doğal tedavi uzmanları tarafından önerilmekte. Gerçek anlamda penis eğriliği tedavisinde etkili olduğu belirtilmektedir.

Peyronie Tedavisi için Kullanılan Başlıca Bitkiler

At Kestanesi : Romatizmadan kaynaklı ağrıların hafiflemesini sağlıyor. Kılcal damarların kanama ve çatlamasını iyileştirirken iç kanamanın geçmesini sağlar. (kaynak: faydalari com)

Gotu Kola : Gotu kola iltihap kurutucu etkisinin yanı sıra damarları ve kılcal damarları kuvvetlendirir. Hasarlı dokulara daha fazla kan akışını sağladığından daha çabuk iyileşmelerine yardım ediyor. (kaynak: sifalibitkilervedogaltedavi com)

Isırgan Yaprağı : Allerjik rahatsızlıklarda, gut hastalığında, allerjik hapşırmalarda, romatizmal hastalıklarda fayda verir. (kaynak: isirganotu gen tr)

Üzüm Çekirdeği : Zayıflamış kan damarlarını kuvvetlendirir. Cildin bağdokusunda olan kollajeni güçlendirir. Romatiazmal hastalıklarda yardımcı. (kaynak: nasilgecerbitkisel com)

Zencefil : Krom, magnezyum ve çinko minerallerini içeren zencefil kan akışını geliştirir. (kaynak: iyigelenyiyecekler com) Zencefil doğadaki en güçlü protein parçalayıcı enzimlerden biri olan zingibain içerir. 1 gram zingibain ile 20 kilo et yumuşata bilmektedir. Bundan şunu anlayabiliriz. Zencefil dokularda oluşan anormal kitleleri, sertlik ve kireçlenmeleri giderir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir