Penis Eğriliği Ameliyatı

Penis Eğriliği Ameliyatı
Peyronie Ameliyatı
6 Eylül 2016
Peyroni Hastalığının Bitkisel Tedavisi
Penis Eğriliği Ameliyatsız Tedavi
6 Eylül 2016

Penis Eğriliği Ameliyatı

Penis Eğriliği Ameliyatı

Penis Eğriliği Ameliyatı

Uzman Desteği Alın

Penis Eğriliği Ameliyatı

Penis eğriliği ameliyatı, penis eğriliği ameliyatı çeşitleri hakkında bilgi amaçlı yazılmış makale. Penis eğriliği ameliyatı hakkında herşey.

İlaç tedavisinden fayda görmeyen 45 derecenin altı veya üstü olan eğriliklerde cerrahi müdehale uygulanabilmektedir. Peyronie cerrahi tedavi üç farklı şekilde yapılmaktadır.

Nesbit Plikasyonu Yöntemi

Bunlardan ilki nesbit plikasyonu yöntemidir. Bu yöntemde eğriliğin ters tarfında özel sütürler konularak eğriliğin düzeltimesi işlemidir.

Plak Kesme Yöntemi

İkinci bir yöntem ise plağın üzerini kesip yapılan ameliyattır. Bu ameliyat sırasında vücudun farklı bir bölgesinden alınan sağlıklı doku kesilen bozuk dokunun üzerine deriden veya damardan alınan greft yerleştirilir.

Doku Alınma Yöntemi

Üçüncü yöntemte ise set doku alınarak yapılan tedavidir. Yine aynı şekilde alınan greft bu bölgeye yama olarak yerleştirilir.

Diğer Yöntemler

Bazı durumlarda ise eğriliğin 90 dereceyi aştığı durumlarda penin protez ameliyatı uygulanabilmektedir. Son yıllarda uygulanan enjeksiyon tedavisi yöntemleri ise kesin bir sonuç vermemektedir.

Önemli olan Uzman Hekimin sizin için faydalı olduğu ameliyatı olmanızdır. Buna en doğru doktorunuzun vereceğini unutmayın.

Peyroni Ameliyatı hakkında bilgi amaçlı yazılmış makaleyi okudunuz. Peyronie Ameliyatı için hangi yöntemin sizin için uygun olduğunu hekimiz belirlemelidir. Bu makalede yazılanlar bilgi amaçlı olarak paylaşılmıştır.

Bizim size tavsiyemiz ameliyat öncesi mutlaka alternatif yöntemleri denemeniz olacaktır. Ameliyat en son çare olarak uygulanmalıdır. Unutmayın cerrahi müdehale hekimlerin en son baş vurduğu yöntemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir