Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar

Peyronie Bitkisel Tedavi Seti
Peyronie Tedavisinde Son Gelişmeler
31 Aralık 2016
Penis Eğriliği Bitkisel Çözüm
Peyronie Yeni İlaç
31 Aralık 2016

Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar

Peyroni Hastalığının Bitkisel Tedavisi

Peyroni Hastalığının Bitkisel Tedavisi

Uzman Desteği Alın

Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar

Peyroni tedavisinde kullanılan İlaçlar, peyronie tedavisinde kullanılan ilaçlar. Peyronie tedavisi hakkında merek ettiğiniz herşey sizi bekliyor.

Makalenin devamında peyroni tedavisinde kullanılan ilaçlar anlatılmaktadır. Peyroni tedavisinde kullanılan ilaçlar iki kategoriye ayrılmalıdır. Bunlar medikal ilaçlar ve doğal ilaçlardır.

Doğal İlaçlar

Doğal ilaç kullanırken uzmanlar tarafından hazırlanmış kürleri kullanmanız daha doğru olacaktır. Unutulmaması gereken bu hastalık ileri doğru seyreden bir hastalıktır ve hızlı bir süreç gerektirmektedir.

Zencefil : Krom, magnezyum ve çinko minerallerini içeren zencefil kan akışını geliştirir. (kaynak: iyigelenyiyecekler com) Zencefil doğadaki en güçlü protein parçalayıcı enzimlerden biri olan zingibain içerir. 1 gram zingibain ile 20 kilo et yumuşatılabilmektedir. Bundan şunu anlıyabiliriz. Zencefil dokularda oluşan anormal kitleleri, sertlik ve kireçlenmeleri giderir.

Gotu Kola : Gotu kola iltihap kurutucu etkisinin yanı sıra damarları ve kılcal damarları kuvvetlendirir. Hasarlı dokulara daha fazla kan akışını sağladığından daha çabuk iyileşmelerine yardım ediyor. (kaynak: sifalibitkilervedogaltedavi com)

At Kestanesi : Romatizmadan kaynaklı ağrıların hafiflemesini sağlıyor. Kılcal damarların kanama ve çatlamasını iyileştirirken iç kanamanın geçmesini sağlar. (kaynak: faydalari com)

Isırgan Yaprağı : Allerjik rahatsızlıklarda, gut hastalığında, allerjik hapşırmalarda, romatizmal hastalıklarda fayda verir. (kaynak: isirganotu gen tr)

Üzüm Çekirdeği : Zayıflamış kan damarlarını kuvvetlendirir. Cildin bağdokusunda olan kollajeni güçlendirir. Romatiazmal hastalıklarda yardımcı. (kaynak: nasilgecerbitkisel com)

Medikal İlaçlar

Hastalığın 1 yıllık süreç içerisinde çoğunlukla ağızdan alınan ilaç tedavilerle hastalık kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır. Peyronie Hastalığında İlaçla tedavi için kullanılan başlıca ilaçlar şunlardır.

Oral (ağızdan alınarak) kullanılan ilaçlar : E vitamini, Nonsteroidal antiinflamatuar ilaçlar, tamoksifen, kolşisin vb ilaç ve tabletler.

Peyronie Plağı içerisine enjekte edilen ilaçlar : Bu ilaçlar ile sertliğin eritilmesi amaçlanmaktadır. Bu maksatla Verapamil en sık kullanılan ilaçtır. Bununla birlikte steroidler, interferon, kollajenazlar da kullanılmaktadır. Son zamanlarda Cl. Difficile isimli mikroorganizmanın toksininden elde edilen eritici bazı ilaçların da etkili olduğuna dair çeşitli bildirimler mevcuttur.

Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar hakkında yazılmış bilgi amaçlı makaleyi okudunuz. Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar kullanılmadan önce uzman bir hekime danışılmasını tavsiye ederiz. Peyroni Tedavisinde Kullanılan İlaçlar hakkında detaylı bilgi için bize danışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.